0

PODGORICA, MONTENEGRO - MARCH 27: Filip Djuricic of Serbia warms up prior to the UEFA EURO 2024 qualifying round group B match between Montenegro and Serbia at Podgorica City Stadium on March 27, 2023 in Podgorica, Montenegro. (Photo by Srdjan Stevanovic/Getty Images)

ĐURIČIĆ POGOTKOM DEBITOVAO U PANATINAIKOSU: Grci slavili, čeka ih lakši posao u Atini! (VIDEO)

Objavljeno: 25.07.23 u 22:10

Sjajno izdanje srpskom fudbalera.

Filip Đuričić, srpski reprezentativac, imao je sjajan debi za Panatinaikos, postigavši gol u prvom zvaničnom meču koji je odigao za ovaj grčki tim.

Na gostovanju „Zelenih“ protiv Dinjipra u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona, Đuričić je briljirao i postigao važan gol za 2:0 u 74. minutu.

Asistenciju za pogodak pružio mu je slovenački fudbaler Benjamin Verbič, dok je prvi gol za Panatinaikos postigao je takođe Slovenac Andraž Šporar u 10. minutu.

Pored Đuričića, na utakmici je nastupio još jedan srpski reprezentativac Filip Mladenović, koji je meč počeo sa klupe.