0

DOBRO NIJE OBORIO AVION: Neverovatan penal jednog od najboljih izvođača prekida današnjice! (VIDEO)

Objavljeno: 16.07.23 u 09:55

Sreća pa je prijateljski meč.

Juče su prijateljski susret odigrale ekipe Sautemptona i turskog Goztepea. Meč je okončan nerešenim ishodom – 1:1.

Pogodak za turski tim postigao je Kajan u 27. minutu susreta, a izjednačujući gol za ‘Svece’ postigao je Alkaraz u 65. minutu meča. Utakmica kao i svaka druga, zar ne? Ekipe se spremaju za novu sezonu i ništa čudno da ne pobedi uvek favorit.

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

Објава коју дели English Football News Community (@hubfootballuk)

Ipak, jedan detalj sa ovog meča je učinio utakmicu viralnom. Igrao se 57. minut kada je loptu na belu tačku stavio Vord-Praus. Reč je o jednom od najboljih izvođača prekida današnjice. Zaleteo se Džejms Vord-Praus i nekako lansirao loptu ‘na mesec’.

Zaista promašaj koji se jako retko viđa. On se okliznuo neposredno pre šuta, ali svakako jedan potpuno neverovatan pravac lopte.