0

GOBELJIĆ KONAČNO POGODIO: Nakon dužeg vremena bek Zvezde postiže gol! (VIDEO)

Objavljeno: 26.06.23 u 22:50

Dobar početak ‘crveno-belih’.

Fudbaleri Crvene zvezde su danas od 18 časova na stadionu ’Radomir Antić’ odigrali prvu kontrolnu utakmicu protiv selekcije Užica i ostvarili pobedu rezulatom 3:1. Strelci su bili za ’crveno-bele’ Mijatović u 19. minutu, Katai u 42. i Gobeljić u 63, dok je za domaće precizan bio Lazović u 34. minutu.

Takođe, ovo je bio odličan početak za novo trenera Zvezde, Bakara Bahara, koji je debitovao pobedom. On je u drugom poluvremenu izveo drugi sastav, a desni bek tima iz Ljutice Bogdana, Marko Gobeljić je postigao pogodak za konačnih 3:1, a ovo je bio njegov gol posle devet meseci.