0

Irakli Azarov Crvena Zvezda - Vojvodina, Superliga Srbije Beograd, Srbija, 5.2.2023. foto: Pedja Milosavljevic / STARSPORT

ZVEZDA IZGLEDA IMA DRAGULJ NA BEKU: Vrhunska partija Azarova na Evropskom prvenstvu! (VIDEO)

Objavljeno: 24.06.23 u 21:45

Odlično izgleda Gruzija.

Gruzijski fudbal pred sobom ima svetlu budućnost, a to je i danas potvrđeno, jer je ekipa ove selekcije i dalje neporažena na Evropskom prvenstvu, a nakon pobede nad Portugalom, ostvaren je remi rezultatom 2:2 nad Belgijom.

Gubili su nominalni domaćini sa dva gola razlike u prvom poluvremenu, ali je u nastavku najpre Giorgi Citašvili smanjio, a potom i njegov imenjak Guliašvili poravnao rezultat, na asistenciju fudbala Crvene zvezde, Iraklija Azarova, kome je malo falilo da se i sam upiše u strelce.

Gruzija je nakon dva meča lider grupe sa četiri osvojena boda, i u poslednjem meču sa Holandijom imaju šansu da osiguraju prvo mesto.