ATP

NOVAK POKORIO TENIS: Broj 23 je šifra za apsolutnu vladavinu tenisom! (VIDEO)

Objavljeno: 11.06.23 u 18:24

Sve je gotovo.

Novak Đoković trenutno igra svoj meč finala Roland Garosa protiv Kaspera Ruda, gde je slavio rezultatom 3:0.

Prvi set je pristao Novaku Đokoviću nakon taj-brejka, dok je drugi set pripao srpskom teniseru dosta lakše, a poslednji je završen rezultatom 7:5.

Ipak nakon toga se potpuno vratio u meč i sa tri uzastopna gema izjednačio rezultat na 4:4, i ponovo imao šansu da oduzme servis rivalu, ali se Norvažanin snašao i ipak sačuvao servis.

Set je otišao u taj-brejk, a tamo se bolje snašao srpski teniser koji je taj deo igre dobio rezultatom 7:1.

Ipak u nastavku meča, u drugom setu, Novak je preuzeo kontrolu i napravio rani brejk, i iskoristio pad u igri rivala kako bi došao na korak od prednosti od 2:0, a drugi set je završen rezultatom 6:3 za Srbina.

Treći set je počeo prilično izjednačeno, i borba se nastavila sve do 11. gema kada je Novak uzeo brejk i otišao u večnost.