head coach Sasa Ilic Fudbal-Super League Season 2021/2022 Cukaricki v Vojvodina Beograd, 16.09.2021. foto: Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

GORKA POBEDA ILIĆEVOG CSKA: Promašen penal ga koštao titule! (VIDEO)

Objavljeno: 08.06.23 u 08:35

Borba do samog kraja.

Fudbaleri CSKA Sofije, čiji je trener Saša Ilić su u prošlom kolu imali sve u svojim rukama i trijumfom bi obezbedili titulu prvaka Bugarske. Oni su igrali protiv CSKA 1948 iz Sofije i poveli 44. minutu golom Mahmutovića, da bi gost izjednačio minut kasnije pogotkom Pedrinja.

U finišu susreta imali su penal i sjajnu priliku, ali, Turicov je promašio. Sa druge strane, glavni konkurent za titulu bio je Ludogorec, koji je slavio protiv Levskog 3:2 i preuzeo poslednju poziciju. U poslednjem kolu, Ilićev tim je igrao protiv Levskog i odneo trijumf 2:0, ali to nije bilo dovoljno pošto je ekipa iz Razgrada pobedila Černo More i tako osvojila naslov prvaka. Penal, koji će svi u klubu sanjati.