AdmiralBet ABA Liga

PROSLAVLJENI REPREZENTATIVAC SRBIJE BODRI PARTIZAN U ARENI: Mitrogol ponovo uz crno-bele! (FOTO)

Objavljeno: 06.06.23 u 20:03

Srbin je odigrao sjajnu sezonu u dresu premijerligaša!

Košarkaši Partizana dočekali su Cedevita Olimpiju u trećoj odlučujućoj utakmici polufinalne serije Admiral bet ABA lige.

Susret u ‘Štark Areni‘ počeo je u terminu od 19 časova, a crno-beli su ‘majstoricu’ otvorili na nestvaran način. Poveli su domaći sa +14 već posle par minuta igre.

Gosti su uspeli da se konsoliduju, čak i izjednače sredinom drugom deonice,  ali izabranici Željka Obradovića odigrali su sjajnu završnicu i vode sa 41:30 na poluvremenu.

Crno-bele u Areni večeras bodri proslavljeni reprezentativac Srbije i fudbaler Fulama, Aleksandar Mitrović.

Popularni Mitrgol je redovan gost na utakmicama KK Partizan kada god mu vreme i obaveze do dopuste.