0

REMI SA STRAZBUROM DOVOLJAN ZA ODBRANU TITULE: PSŽ je novi/stari prvak Francuske! (FOTO)

Objavljeno: 27.05.23 u 23:20

Nastavlja se dominacija Parižana.

Fudbaleri Pari Sen Žermena su u pretposlednjem kolu  Lige 1 remizirali sa Strazburom rezultatom 1:1 i osigurali novi naslov prvaka Francuske. Poveli su ’sveci’ pogotkom Mesija u 59. minutu, da bi u 79. minutu bivši igrač Parižana, Kevin Gamerio porvanjao rezutat, koji se ispostavio kao konačan.

Što se tiče Strazbura, oni su se definitivno spasili od ispadanja u drugu ligu, jer kolo pre kraja imaju šest bodova više od prve ekipe koja se nalazi u zoni ispadanja, a to je Nant, a u poslednjem kolu će gostovati Lorijenu. Fudbaleri Lensa su na svom terenu bili ubedljivi protiv Ažaksijoa sa 3:0.