0

JOVIĆ MATIRAO ROMU: Gol Srbina najavio preokret Fiorentine protiv Vučice! (VIDEO)

Objavljeno: 27.05.23 u 20:12

Spektakl u Firenci

Fudbaleri Fiorentine su došli do velike pobede nad Romom u 37. kolu italijanske Serije A rezultatom 2:1.

Vučica Žozea Murinja je imala vođstvo veći deo susreta, ali je sve uspela da prokocka u samoj završnici utakmice.

Stefan El Šaravi je doneo prednost timu uz Rima već u 11. minutu kada je iskoristio sjajnu asistenciju Solbakena.

Odgovor popularne Viole usledio je tek u 85. minutu kada se u strelce upisao Luka Jović, koji je iskoristio komešanje u kaznenom prostoru Rome.

Da stvar bude gora po Romu, svega tri minuta kasnije totalni preokret je režirao Ikone tako da je Fiorentina na kraju zabeležila pobedu.

Ovaj kiks Vučice sada joj ugrožava put u Evropu, pošto će Juventus eventualnom pobedom imati priliku da ih pretekne.