0

GOLČINA IZ KORNERA ZA PREDNOST ČUKARIČKOG: Docić prevario Borjana i doneo prednost Brđanima u finalu Kupa! (VIDEO)

Objavljeno: 25.05.23 u 21:33

Vode gosti.

Fudbaleri Crvene zvezde i Čukaričkog trenutno igraju utakmicu finala Kupa Srbije, a rezultat je 0:1, nakon fenomenalnog pogotka koji je postigao Marko Docić. Meč je kasnio nekoliko minuta, a u 21. minutu, Docić je neverovatnim šutem iz kornera prevario kapitena crveno-belih Milana Borjana i tako doneo vođstvo svom timu.

Samo minut ranije, Čukarički je već imao jednu priliku da povede kada je Adžićev šut zaustavio Borjan, dok se lopta potom odbila do Badamosija. On je šutirao, Borjan je intervenisao i lopta je otiša u stativu.

Na samom startu utakmice, prvu priliku je imala Crvena zvezda, kada je u 3. minutu Katai šutirao iz slobodnog udarca. U pitanju je bila udaljenost od oko 25 metara, ali šut nije bio dovoljno snažan i opasnost je lako otklonjena.