0

KAD JE NAJTEŽE TU JE RONALDO: Postigao odlučujući pogodak u preokretu njegovog tima! (VIDEO)

Objavljeno: 24.05.23 u 08:35

Kao u najboljim danima.

U 28. kolu saudijske Premijer lige Al Nasr dočekao je Al Šabab sinoć od 20 časova i 30 minuta. Domaći su ostvarili trijumf rezultatom 3:2 u sjajnom preokretu i nastavili borbu sa titulom sa Al Itihadom. Gostujući fudbaleri poveli u 25. minutu golom Guanča, a isti igrač duplirao je prednost u 40. minutu.

U samom finišu prvog dela Al Nasr smanjuje na 2:1, a strelac je bio Taliska. Već na startu drugog poluvemena pogotkom Gariba u 51. minutu domaća ekipa dolazi od rezultatskog egala. Onda na scenu stupa Kristijano Ronalndo, onda kada je najviše potrebno, on je tu. U 59. minutu Portugalac je pogodio za potpuni preokret i doneo važnu pobedu Al Nasru.