AdmiralBet ABA Liga

REAKCIJE NAVIJAČA: ‘Ako neko zaslužuje jak ugovor to je Mitrović! Tempirali smo formu za plej-of!’ (FOTO)

Objavljeno: 23.05.23 u 21:02

Zvezda rutinski korača ka finalu regionalnog takmičenja!

U okviru druge utakmice polufinalne serije Admiral bet ABA lige košarkaši Budućnosti dočekali su Crvenu zvezdu. Nakon 20 minuta borbe u crnogorskoj prestonici gosti iz Beograda su veoma blizu brejka i plasmana u veliko finale regionalnog takmičenja.

Domaći sastav je bolje otvorio meč, pogađao gotovo sve u prvoj deonici, ali onda je na scenu stupio Luka Mitrović u pratnji Nemanje Nedovića.

Tim Duška Ivanovića je brzo okrenuo situaciju u svoju korist i na poluvreme otišao sa +14, 34:48.

Prenosimo vam neke od najzanimljivih reakcija navijača sa Tvitera.