1

ORLIĆI POBEDILI ITALIJU: Kadetska reprezentacija Srbije ostala u trci za četvrtfinale Evropskog prvenstva!

Objavljeno: 21.05.23 u 22:11

Sjajan rezultat ovih mladih momaka

Kadetska fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je selekciju Italije sa 2:0 u drugom kolu Evropsko prvenstva za kadete koje se održava u Mađarskoj.

Uprkos velikom pritisku Azura u prvom poluvremenu fudbaler Crvene zvezde, Andrija Maksimović je uspeo da zatrese mrežu rivala u 39. minutu.

Od tog momenta usledili su napadi Italijana, dok se ekipa Aleksandra Lukovića fokusirala na odbranu i napade iz kontri.

Prednost Srbije duplirao je Mihajlo Cvetković iz Čukaričkog u 60. minutu, a svoju drugu asitenciju upisao je talentovani Matija Popović.

Na ovaj način Srbija je ostala u igri za četvrtfinale Evropskog prvenstva, ali će za tako nešto morati da pobedi Španiju u poslednjem kolu ili da Slovenija doživi težak poraz od Španije.