1
Domaći fudbal

FOTO: FK Crvena zvezda

IZNENAĐENJE ZA DELIJE: Besplatno na proslavu šampionske titule! (FOTO) (VIDEO)

HotSport
Objavljeno: 19.05.23 u 18:12

Odluka kluba obradovala pristalice srpskog šampiona!

Fudbaleri Crvene zvezde su dominantno, šestu godinu zaredom osvojili titulu nacionalnog prvenstva. Proslava će tradicionalno biti održana na ‘Marakani‘, a crveno-beli su tim povodom spremili obaveštenje i iznenađenje za navijače.

-Kako bismo na pravi način pozdravili šampione i pokazali da su njihovi uspesi razlog za radost svih zvezdaša, klub je doneo odluku da kapije stadiona „Rajko Mitić“ budu otvorene za sve navijače na utakmici protiv Novog Pazara, koja je zakazana za 28. maj od 19 časova, kada ćemo i zvanično proslaviti osvajanje 34. trofeja domaćeg prvenstva u istoriji našeg kluba.

Zvezdaši su i tokom sezone 2022/2023 bili 12. igrač naše ekipe, kako na stadionu „Rajko Mitić“, tako i na terenima širom Srbije i Evrope. Još jedna uspešna Zvezdina sezona će uskoro biti iza nas, pamtićemo je po mnogim lepim momentima, a jedan od njih je svakako trenutak kada je i matematički titula obezbeđena, a Crvena zvezda postala prvi učesnik Lige šampiona za narednu godinu.

Pune tribine i pobeda protiv Novog Pazara bi na pravi način zaokružile dominaciju Crvene zvezde u srpskom fudbalu. Naš tim ima niz od 59 utakmica bez poraza u prvenstvu, što samo potvrđuje da su igrači bili na visini zadatka. Ostvareni uspesi su kao i svake godine rezultat zajedništva, igrača na terenu i publike na tribinama, koja je pokazala da je Zvezda velika porodica.

Dođite na Marakanu i budite deo prave zvezdaške proslave – navodi se na zvaničnom sajtu FK Crvena zvezda. 

0
0

1 Komentara

Ostavi komentar

Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.

Unesite pojam i stisnite enter