3
Domaći fudbal

FOTO: FK Crvena zvezda

ZVEZDA SE ZAHVALILA MILOJEVIĆU: „Želim Zvezdi sve najbolje u Ligi šampiona!“

Objavljeno: 18.05.23 u 17:30

Ovo sada i verovatno znači i kraj saradnje

Fudbalski klub Crvena zvezda obaveštava javnost da ugovor sa šefom stručnog štaba Milošem Milojevićem ističe završetkom ove sezone.

Crvena zvezda iskazuje zahvalnost Milošu Milojeviću na sjajnoj saradnji i uspesima koje je postigao dok se nalazio na poziciji šefa stručnog štaba naše ekipe.

Talentovani stručnjak je sa Zvezdom osvojio 34. titulu nacionalnog prvenstva i na dobrom je putu da obezbedi i duplu krunu. Verujemo da će Milojević na najlepši mogući način završiti saradnju sa našim klubom, uz osvojen Kup Srbije.

Zahvaljujem se Crvenoj zvezdi što mi je kao mladom treneru dala šansu da se dokažem na velikoj sceni. Imali smo izuzetnu saradnju. Trudio sam se da budem profesionalan, dao sam maksimum i to ću raditi do kraja mog boravka na klupi Crvene zvezde. Imam veliku želju da osvojimo Kup Srbije zajedno, a zatim da od 1. juna, kao što sam i ranije bio, budem navijač. Želim Zvezdi sve najbolje u Ligi šampiona, siguran sam da će biti konkurentna, kao i da će promene doneti dobre stvari. Još jednom želim da se zahvalim upravi, igračima, mom stručnom štabu, svima u klubu, medijima i navijačima na odličnoj saradnji tokom protekle sezone. Hvala na svemu – zaključio je Miloš Milojević.

4
1

3 Komentara

  1. Koliko je pošteno Crvena zvezda osvojila titulu najbolje govori podatak da je trener bez poraza sa ubjedljivom prednosti smjenjen i prije kraja prvenstva

    0
    0
    Odgovori

Ostavi komentar

Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.

Unesite pojam i stisnite enter