0

ZVANIČNO KRAJ U NOVOM SADU: Isprečilo se veliko nevreme, FSS odlučio kada se meč nastavlja! (VIDEO)

Objavljeno: 17.05.23 u 20:04

Danas se više neće igrati.

Utakmica polufinala Kupa Srbije između Vojvodine i Čukaričkog, prekinuta je u 32. minutu zbog katastrofalnih vremenskih uslova u Novom Sadu. U tom momentu, gosti su vodili sa 0:2, a zbog obilnih padavina, teren je potpuno natopljen i nemoguće je igrati.

Zbog svega toga, sudija Aleksandar Živković, bio je primoran da pošalje igrače u svlačionicu, koji su užurbano trčali.

Nakon nekoliko minuta, na terenu su se našli upravo Živković, kao i kapiteni oba tima – Uroš Vitas i Marko Docić, a ustanovljeno je da nema uslova za nastavak meča.

FSS je ekspresno doneo odluku o nastavku ovog susreta, pa će Vojvodina i Čukarički, od 33. minuta zaigrati sutra.

Prvi pogodak na utakmici, viđen je pogodak u 7. minutu. Tada je nakon šuta Ivanovića i intervencije Simića, lopta došla do Rogana, koji je sjajnim volejom zatresao mrežu domaćih.

Posle jedne velike prilike koju je propustio Ovusu, Čukarički u 27. minutu stiže do novog pogotka. Badamosi se sjajno snašao, prevario je defanzivce Vojvodine i pogodio za 0:2. Meč je ubrzo i prekinut zbog katastrofalnih vremenskih uslova.