ATP

DRAMA U RIMU, RUNE LJUT NA SUDIJU: „Ti si smešan čoveče“! (FOTO)

Objavljeno: 17.05.23 u 16:26

Šta sve nismo videli u ovom meču…

Novak Đoković i Holger Rune igraju trenutno četvrtfinale mastersa u Rimu. Danac je dobio prvi set sa 6:2, da bi Đoković uzvratio sa 4:6 i uveo meč u odlučujući set.

Sredinom drugog seta desila se sporna situacija. Igrao se šesti gem, kada je pri rezultatu 40:30, Novak poslao dugu loptu i stigao do izjednačenja. Nijedan linijski sudija se nije oglasio pa je Rune, koji je smatrao da je lopta u autu, pozvao glavnog sudiju, Mohameda Lajanija da siđe i proveri trag.