1

POTPUNI HAOS U SURDULICI: Lalatović krenuo na navijače domaćeg tima! (VIDEO)

Objavljeno: 16.05.23 u 08:52

Moglo je da bude mnogo ozbiljnije.

Ekipe Radnika i Mladosti GAT su u Surdulici odigrali nerešeno 1:1. Poveo je Radnik golom Petra Kunića u 49. minutu, da bi izjednačenje Mladosti GAT doneo Nemanja Milić pogotkom u 65. minutu.

Vidno razočaran suđenjem bio je trener novosadske ekipe Nenad Lalatović, a nakon meča desilo se nešto što je mnogima promaklo. Naime, navijači domaćeg tima su ga čitavu utakmicu brutalno vređali, da bi isto nastavili da rade i nakon meča, kada su novosađani krenuli kući.

Tada je Lalatoviću ‘prekipelo’ i on je krenuo fizički da se obračuna sa njima. Na svu sreću nadležni organi su reagovali i veća katastrofa je sprečena.