0

NEKADAŠNJI ZVEZDIN BISER JUNAK VEČERI: Ušao u igru i odmah postigao pogodak! (FOTO) (VIDEO)

Objavljeno: 15.05.23 u 09:02

Da li je ovo znak da ’crveno-beli’ treba da ga vrate?

Fudbaleri Los Anđeles Galaksija dočekali su San Hoze u okviru 12. kola MLS lige i savladali ih rezultatom 2:1. Može se reći, junak večeri bio je srpski internacionalac i bivši igrač Crvene zvezde Dejan Joveljić, koji je ušao umesto legendarnog Ćićarita u 90 minutu, a već minut kasnije postigao pogodak, koji će se ispostaviti je ključan, jer su gosti par minuta kasnije smanjili prednost.

Joveljić trenutno ima 23 godina, a karijeru je počeo u Ljutice Bogdana, gde je proveo od 2016 do 2019. godine i na 28 susreta 14 puta bio precizan, a nakon toga je otišao u Ajntraht. Član LA Galaksija je od 2021. godine, a na 54 mečeva postigao je 14 golova.