0

during the Mozzart Super Liga 2022/2023 Play Off match between Partizan and Radnicki 1923 Kragujevac at stadium FK Partizan (JNA) on May 14, 2023 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

(POLUVREME) PARTIZAN POVEO, RADNIČKI ODMAH IZJEDNAČIO: Bivši igrač Zvezde odgovorio na sjajan gol Meniga! (FOTO) (VIDEO)

Objavljeno: 14.05.23 u 20:22

Videli smo dva pogotka u samoj završnici.

Fudbaleri Partizana su od 19.30 časova dočekali ekipu Radničkog 1923 iz Kragujevca u okviru plej-ofa Mozzart Bet Superlige Srbije. Nakon prvih 45 minuta igre, rezultat je 1:1.

Iako na samom startu meča nismo videli gotovo ništa, crno-belima je vođstvo doneo Menig u 41. minutu, dok je izjednačio Milunović 3 minuta kasnije.

Sam početak meča, protekao je bez ikakvih prilika, a prvu nešto konkretniju akciju, crno-beli su imali u 10. minutu, kada je Natho poslao loptu Rikardu, koji se nije snašao.

U 15. minutu je igra prekinuta, jer su dva fudbalera gostiju završila na travi, ali su se oni brzo pridigli i meč je nastavljen.

Solidnu akciju, Partizan ima u 25. minutu, a sve je krenulo od Danila Pantića. On je prosledio pas Menigu koji je pronašao Natha. Ipak, potom je šut Jovića blokirao Ivanović pa se sve tu i završilo.

Ne uspevaju crno-beli da zatresu mrežu Radničkog ni u 32. minutu, kada je Rikardov šut odbranio Leković. Potom su gosti na drugoj strani imali priliku, zapretili su preko Srnića, ali bez većih problema po crno-bele.

Srnić ubrzo dobija i žuti karton, a nakon toga, Kolorado je šutirao sa distance, ali je taj udarac izblokiran.

Pogodak za Partizan postiže Kvinsi Menig u 31. minutu. On se okrenuo na oko 15 metara od gola Radničkog i iz okreta je sjajno šutirao u gornji deo mreže.

Obradovalo je ovo navijače crno-belih, ali je izjednačenje stiglo vrlo brzo. Strelac je 3 minuta kasnije za Radnički bio bivši fudbaler Zvezde Luka Milunović.