0

KANGVA HEROJ CRVENE ZVEZDE: Vojvodina odolevala šampionu, pa kiksnula u poslednjem minutu!

Objavljeno: 13.05.23 u 20:35

Ništa od nova tri boda za crveno-bele

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su sa 2:1 ekipu Vojvodine na svom terenu u okviru 35. kola Mozzart Bet Superlige Srbije.

Šampion Srbije je izašao na teren u veoma jakom sastav sa jasnom namerom da i pored toga što za njih ova utakmica nema rezultatski značaj upišu novu pobedu.

Ofanzivna igra se timu Miloša Milojevića isplatila gotovo odmah, pošto je Osman Bukari u 9. minutu snažnim udarcem iskosa postigao pogodak.

Usledio je mali prekid utakmice zbog nezgodne povrede Srđana Mijailovića koji je zaradio posekotinu zbog koje mu je prvo ukazivana pomoć, a potom je morao da promeni opremu zbog toga što je bilo krvi na istoj.

U nastavku su gosti iz Novog Sada izašli mnogo odlučnije, a ključan je bio ulazak Baraja na teren koji je gotovo odmah po ulasku igru pokazao kvalitet.

Šok za domaće navijače usledio je u 57. minutu kada je pomenuti igrač zatresao mrežu za izjednačenje Vojvodine.

U samoj završnici susreta Kingsi Kangva uspeo je da postigne pogodak koji je doneo tri boda Crvenoj zvezdi.