0

Beograd 20.08.2022. Utakmica 4. kola prve lige srbije izmedju fk Graficar i fk IMT odigrana je na stadionu Rajko Mitic Jug. Ibanez Luis Ezaquiel, Vladimir Radocaj. foto STARSPORT / Dusan Milenkovic

PRVA LIGA SRBIJE: Radnički održao čas fudbala, Grafosi sigurni takođe!

Objavljeno: 12.05.23 u 19:51

Domaćini pružili izuzetno sigurne partije.

Danas je u okviru 35. kola Radnički iz Sremske Mitrovice, dočekao ‘imenjaka’ sa Novom Beograda i tom prilikom im naneo ubedljiv poraz – 5:0. Definitivno da je prelomni momenat meča viđen u 35. minutu, kada su gosti ostali sa igračem manje na terenu. Od tog momenta, pa do kraja susreta, domaćini su postizali pogotke preko: Krsta Đorđevića sa penala, zatim je pogodio Đorđe Petrović, onda Ilić i Ignjatović, da bi sve zapečatio Vladimir Petrović.

U drugom susretu dana, Grafičar je nadigrao ‘Kanarince’ iz Novog Sada, ekipu RFK-a. Za Grafose su pogađali Pavle Ivelja u 12. i Ognjen Dimitrić u 52. minutu utakmice.