0

ARSENAL SLAVIO NA TEŠKOM GOSTOVANJU: Borba za titulu se nastavlja!

Objavljeno: 07.05.23 u 20:47

Neizvesno do samog kraja.

Izabranici Mikela Artete danas su gostovali na ’Sent Džejms Parku’ ekipi Njukasla u okviru 35. kola Premijer lige. Topdžije su ostvarile važnu pobedu rezultatom 2:0 i nastavili tešku šampionsku bitku sa Gvardiolom i družinom. Sve je počelo u 14. minutu kada je Martin Odegard pogodio mrežu Njukasla na asistenciju Žoržinja i tako gostima iz prestonice doneo vođstvo od 1:0.

Odlukom VARA  Bruno Gimaraeš nije dobio penal već u 9. minutu i onda se zapisuje ovaj momenat pet minuta kasnije kada je Arsenal zapravo i poveo. Do kraja poluvremena golova nije bilo Autogolom Fabijana Šara u 71. minutu rešio je pitanje pobednika i doneo Arsenalu vođstvo od 2:0,

Arsenal je na drugoj poziciji sa 81 bodom i utakmicom više od Sitija, koji je na prvom mestu sa 82 boda.