0

ŠALKE ŠOKIRAO MAJNC U 102. MINUTU: Pobeda vredna opstanka!?

Objavljeno: 05.05.23 u 23:20

Neverovatna završnica na Meva Areni

Fudbaleri Šalkea pobedili su ekipu Majnca sa 2:3 u okviru 31. kola nemačke Bundeslige.

Gosti su stigli do vođstva u 26. minutu golom Biltera ali je Bareiro izjednačio u 53. minutu. Samo 7 minuta kasnije tim iz Gelzenkirhena ponovo dolazi do prednosti golom Krausa ali Eron Martin ponovo donosi poravnanje Majncu.

Taman kada je izgledalo da je sve gotovo, Entoni Salsio je nesmotreno povukao za dres Biltera i VAR je okarakterioa to kao penal. Siguran sa bele tačke bio je Bilter koji je doneo veliku pobedu gostima.

Šalke je sada pobegao iz zone ispadanja i imaju 30 bodova na 14. mestu, dok je Majnc 8. sa 45 bodova.