0

Jug Stanojev during the Mozzart Super Liga 2022/2023 match between TSC Backa Topola and Partizan at stadium TSC Arena on May 01, 2023 in Backa Topola, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

TSC I ČUKA U POLUFINALU KUPA SRBIJE: Poker u Bačkoj Topoli, Brđani minimalcem savladali Radnik

Objavljeno: 04.05.23 u 18:11

Nije bilo previše neizvesnosti

Fudbaleri TSC-a su u Bačkoj Topoli prilično rutinski savladali ekipu Novog Pazara sa 4:0 u meču četvrtfinala Kupa Srbije.

Domaćinu je prednost doneo Vukić u 17. minutu da bi rezultat duplirao Luka Ilić u 34. minutu, pa se sa 2:0 otišlo na poluvreme.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI:

Imao je Novi Pazar u nastavku nekoliko kapitalnih šansi koje su propuštene za šta su stigle kazne.

Prvo je Vukić povisio rezultat u 63. minutu, da bi jedan zaista lep pogodak postigao Ilić u 74. minutu čime je postavljen konačan rezultat.

U drugom meču dana Čukarički je na gostovanju pobedio Radnik u Surdulici sa 1:0 čime je takođe obezbedio plasman u polufinale Kupa Srbije.

Jedini pogodak bio je delo Đorđa Ivanovića u 14. minutu, na kraju se ispostavio kao pobedonosni.