0

VLAHOVIĆ I KOSTIĆ REŽIRALI POBEDU JUVENTUSA: Srpska konekcija donela tri boda, Sisaj takođe precizan! (VIDEO)

Objavljeno: 03.05.23 u 20:10

Juve došao do drugog mesta!

Fudbaleri Juventusa su pred svojim navijačima savladali tim Lećea rezultatom 2:1, i tako potvrdili sjajnu formu u kojoj se nalaze, i ostali jedni od glavnih kandidata za plasman u Ligu šampiona.

Prednost staroj dami doneo Paredes u 15. minutu, ali je Asan Sisaj poravnao sa bele tačke deset minuta pre kraja prvog poluvremena. Ipak, gosti su u egalu ostali nepunih pet minuta, jer je srpska konekcija u vidu Kostića i Vlahovića donela pobedu Bjankonerima.

Juventus je tako preskočio Lacio na drugom mestu, sa dva boda više, ali i utakmicom više, dok je Leće sve bliže opasnoj zoni sa svega četiri boda više od Verone koja je prva ispod crte.