0

MANČESTER SITI IZUZETNO SIGURAN: Salah heroj Liverpula!

Objavljeno: 03.05.23 u 22:57

Gvardiolin tim ide prema tituli!

Fudbaleri Mančester sitija nastavili su sa sjajnom formom ove sezone. Oni su večeras na svom terenu savladali ekipu Vest Hema, 3:0.

Mrežu ‘Čekićara’ načeo je Ake u 50. minutu susreta, kada je iskoristio asistenciju Mareza. Na 2:0 povećao je Erling Haland, da bi konačan rezultat postavio Fil Foden u 85. minutu utakmice.

Drugi duel večeras odigrale su ekipe Liverpula i Fulama. Jedini pogodak na meču viđen je u 39. minutu utakmice, kada je penal iskoristio Mohamed Salah.

Liverpul je uprkos pobedi još uvek daleko od mesta koje vodi u Ligu šampiona, dok je Fulam nastavio sa sve lošijim partijama, kako odmiče sezona.