ATP

KRAJ ZA LAJOVIĆA: Eliminisan u Madridu u trećem kolu!

Objavljeno: 01.05.23 u 15:53

Slab učinak našeg igrača.

Srpski teniser Dušan Lajović je poražen u trećem kolu ATP Madrida od Nemca Lenarda Štrufa rezultatom 2:1 (7:6/3:6/3:6) nakon dva sata i 13 minuta. Nije bilo brejka u prvom setu, pa je odlučivao taj-brejk. U tom delu je naš teniser poveo sa 5:1, pa je bez problema priveo set kraju.

Štruf je u osmom gemu drugog seta napravio brejk i poveo sa 5:3. U narednom je bio siguran an svoj servis i izjednačio na 1:1 u setovima. Četiri brejk lopte nije iskoristio Lajović u drugom gemu odlučujućeg seta. Nemac je potom napravio dva brejka i plasirao se u osminu finala.