0

TOTALNA LUDNICA NA ENFILDU: Liverpul za 15 minuta tri puta pogodio gol Totenhema – pa na kraju jedva pobedio! (VIDEO)

Objavljeno: 30.04.23 u 19:45

Au, kakav meč!

Fudbaleri Liverpula i Totenhema odigrali su fantastičan meč u derbiju 34. runde engleske Premijer lige. Na kraju su slavili Redsi rezultatom 4:3.

Nakon 15 minuta igre nije slutilo na bilo kakvu dramu s obzirom da je četa Jirgena Klopa vodila sa 3:0.

U trećem minutu je Džons pogodio za vođstvo domaćih, na 2:0 je poveća Dijaz dva minuta kasnije, da bi Mo Salah sa bele tačke u 15. minutu doveo Totenhem na ivicu provalije.

Ipak, uspeli su da se konsoliduju i da do poluvremena smanje na 3:1 golom Kejna.

Drugi deo igre doneo je potpunu ludnicu. U 77. minutu Son je smanjio na 3:2, da bi potpuno poravnanje doneo Rišarlison u trećem minutu nadoknade.

Kada se činilo da je Liverpul prokockao ogromnu prednost i da će Totenhem osvojiti herojski bod na Enfildu, ukazao se Diogo Žota i svojim golom samo minut nakon pogotka Rišarlisona rešio pitanje pobednika.