0

ROLERKOSTER EMOCIJA NA OLIMPIKU: Roma povela u 94. – Milan izjednačio u 97. minutu! (VIDEO)

Objavljeno: 29.04.23 u 21:15

Strašna završnica!

Fudbaleri Rome i Milana podelili su bodove, 1:1, u derbiju 32. kola Serije A. Srpski fudbaler, Nemanja Matić, odigrao je ceo meč.

Nije bilo golova ni tokom prvog poluvremena, a ni u drugom – sve do nadoknade vremena.

Jasna je bila namera Murinja i Piolija da sačuvaju svoje mreže pre svega, ali se završnica utakmice pretvorila u pravi fudbalski vatromet.

Pre svega je Tejmi Ejbraham doveo rimsku Vučicu u prednost u četvrtom minutu nadoknade za delirijum na Olimpiku i vođstvo od 1:0.

Taman kada je delovalo da Roma ide ka pobedi i begu na 3 boda od Milana, još uvek aktuelni šampion Italije uspeo je da uzvrati udarac. Samo tri minuta nakon vodećeg gola Ejbrahama, rosoneri su stigli do izjednačenja preko Aleksisa Salemakersa.