Milutin Vidosavljevic (C) celebrates after scoring a goal with Luka Zoric and Nikola Milicic (R) during the Partizan v Radnicki 1923 Kragujevac - Mozzart Super Liga 2022/2023 match on stadium FK Partizan (JNA) on February 27, 2023 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

PAZARCI U UŽASNOJ FORMI: Kragujevčani došli do prve pobede u plej-ofu!

Objavljeno: 29.04.23 u 19:45

Značajna pobeda!

Fudbaleri Radničkog 1923 savladali su Novi Pazar na Džazkoin Areni – 1:0 u trećem kolu plej-ofa Mozzart Bet Superlige Srbije.

Tokom celog meča Kragujevčani su bili bolji tim, posebno u prvom poluvremenu, iako se na kraju uvodnih 45 minuta završilo rezultatom 0:0.

U drugom delu igre utakmica je ‘raspletena’. Najpre je Kiković u 62. minutu ‘pocrveneo’ nakon što je dobio drugi žuti karton.

Samo šest minuta kasnije Radnički je iskoristio brojčanu nadmoć na terenu. Mrežu Pazaraca pogodio je Luka Zorić.

Novi Pazar se nalazi u veoma lošoj formi s obzirom da su zaređali četiri poraza, dok je sa druge strane Radnički došao do prve pobede u plej-ofu.

U narednom kolu Radnički dočekuje TSC na Čika Dači, dok Novi Pazar gostuje u Humskoj ekipi Partizana.