during the Mozzart Super Liga 2022/2023 match between Vojvodina and Partizan at stadium Karadjordje on April 01, 2023 in Novi Sad, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

VOJVODINA IZVUKLA BOD PROTIV RADNIČKOG: Sjajan duel u Kragujevcu i podela bodova! (VIDEO)

Objavljeno: 26.04.23 u 19:09

Fantastičan duel u Kragujevcu.

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca i Vojvodine pružili su navijačima fantastičan duel u okviru 2. kola Superlige Srbije. Konačan rezultat bio je 2:2, a oba tima su u oba poluvremena postigla po jedan pogodak.

Poveo je Radnički u 5. minutu susreta preko Luke Milunovića, nekadašnjeg krilnog fudbalera Crvene zvezde. Uspeo je Zukić u 17. minutu da provna meč, da bi u 53. minutu novu prednost domaćinu doneo Ljubiša Pecelj.

Konačnih 2:2 postavio je Filip Malbašić u 87. minutu utakmice.