0

NAPOLI UTIŠAO TORINO U POSLEDNJIM SEKUNDAMA: Vlahoviću jedva da je i igrao! (VIDEO)

Objavljeno: 23.04.23 u 23:10

Na korak od titule!

U Torinu ekipa Napolija savladala je Juventus rezultatom 1:0 u okviru 31. kola italijanske Serije A.

Ključni momenat utakmice dogodio se u trećem minutu nadoknade. Elmas je centrirao, a sam na drugoj stativi ostao je Raspadori koji je šutirao ‘iz prve’ i pogodio mrežu golmana Stare dame.

Filip Kostić je izašao u 61. minutu, dok je drugi srpski fudbaler, Dušan Vlahović, dobio prilika na kašičicu – ušao je tek u 90. minutu umesto Arkadijuša Milika.

Ukoliko fudbaleri Napolija u sledećem kolu slave protiv Salernitane i Lacio ne pobedi na gostovanju Interu, Napulj će slaviti titulu Serije A nakon 33 godine.