0

MELIJE SERVIRAO FULAMU POBEDU: Londonski klub u sve boljoj formi! (VIDEO)

Objavljeno: 22.04.23 u 15:45

Važan trijumf!

Fudbaleri Fulama slavili su na domaćem terenu protiv ekipe Lidsa, 2:1, u okviru 32. kola engleske Premijer lige.

U prvom poluvremenu nije bilo previše uzbuđenja, međutim drugi deo utakmice doneo nam je veliko rasplamsavanje.

Nakon loše procene golmana Lidsa, Melije, u 58. minutu Fulam je došao do prednosti. Vilijan je centrirao, a Melije samo okrznuo loptu, koja je došla do Harija Vilsona i koji ju je, od prečke, poslao u mrežu gostiju.

Već u 72. minutu bilo je 2:0. Ponovo centaršut, još jedna loša reakcija golmana Lidsa, a ovoga puta strelac je Pereira.

Do kraja, Lids je smanjio golom Patrika Bamforda.

Srpski fudbaler Saša Lukić ušao je u 82. minutu, dok Aleksandar Mitrović još uvek odrađuje suspenziju.