0

LIVERPUL TREĆIM POGOTKOM SRUŠIO NOTINGEM: Lesterova pobeda poslala Everton u zonu ispadanja! (VIDEO)

Objavljeno: 22.04.23 u 20:22

Zanimljiv dan u Premijer ligi.

Fudbaleri Liverpula uspeli su da savladaju ekipu Notingem Foresta u 32. kolu Premijer lige i to rezultatom 3:2. Gledali smo sjajan meč na Enfildu, a domaći su sa osvojena 3 boda zadržali šanse u borbi za neko od evropskih takmičenja iduće sezone.

Prvo poluvreme završeno je bez golova, a prava rapsodija viđena je u nastavku igre. Liverpul je u vođstvo doveo Žota u 47. minutu, dok je Vilijams izjednačio posle 4 minutu. Novi pogodak Žote u 55. minutu, domaćima donosi novo vođstvo.

Ipak, tu nije bio kraj uzbuđenja, jer je Gibs-Vajt poravnao na 2:2 u 67. minutu. Konačan rezultat, postavio je Muhamed Salah u 70. minutu i tako doneo trijumf Redsima.

Sa druge strane, Lester je nakon preokreta uspeo da savlada ekipu Vulverhemptona sa 2:1. Taj trijumf, je uz remi Evertona, poslao taj klub u zonu ispadanja.