0

VOŽDOVAC KONAČNO SLAVIO: Radnički sa ‘kreča’ ublažio poraz!

Objavljeno: 21.04.23 u 20:53

Konačno bodovi na ‘krovu’.

Duel bez ikakvog rezultatskog značaja odigrale su ekipe Voždovca i Radničkog iz Kragujevca na krovu tržnog centra. Kako Radnički 1923, tako ni Voždovac nikako nisu mogli do mesta koje vodi u Evropu naredne sezone, pa je ovo bio jedan ‘rasterećen’ duel za oba tima.

Prvi pogodak na susretu delo je sjajnog veziste ‘Zmajeva’, Bogdana Jočića. On je mrežu gostiju zatresao u 19. minutu susreta. Do kraja susreta viđen je još jedan gol za domaću ekipu, igrao se 83. minut, kada je Ajdinović pogodio za 2:0. Konačnih 2:1 postavljeno je u poslednjim momentima susreta i to sa bele tačke.

Voždovac je ovom pobedom pobegao iz krize, jer su vezali četiri poraza u nizu u domaćem šampionatu.