0

MBAPE I DRUŠTVO JURIŠAJU KA TITULI: Parižani upisali novu pobedu! (VIDEO)

Objavljeno: 21.04.23 u 23:48

Francuz ne staje.

Fudbaleri Pari Sen Žermena su gostovali ekipi Anžea i ostvarili novu pobedu rezultatom 2:1 u okviru 32. kola francukse Lige 1 I nastavili pohod ka tituli. Gosti iz Pariza do tri boda došli su zahvaljujući Kilijanu Mbapeu, koji je bio dvostruki strelac.

Gosti su do prednosti došli u devetom minutu, kada je Mbape iskoristio dodavanje Bernata. Isti igrač je u 26. minutu duplirao prednost, a ovaj put mrežu je zatresao na asistenciju Lionela Mesija. Čuvao je PSŽ rezultat, a na tri minuta pre kraja domaćin je uspeo da dođe do utešnog gola, precizan je bio Tijub za konačnih 2:1.