0

IGALO VELIKI HEROJ RIJADA: Al-Hilal u derbiju slavio protiv Ronaldovog Al-Nasra! (VIDEO)

Objavljeno: 18.04.23 u 23:30

Šok za Portugalca!

Fudbaleri Al-Hilala u velikom derbiju prvenstva Saudijske Arabije slavili su protiv Al-Nasra rezultatom 2:0.

Domaći su bili bolji rival i zasluženo došli do pobede koja je Al-Nasr dodatno odaljila od šampionske titule.

Al-Hilal je poveo u 42. minutu kada je Odion Igalo bio precizan sa bele tačke.

Bilo je dosta tenzije na samom terenu, a u 57. minutu žuti karton pokazan je i Kristijanu Ronaldu.

Samo pet minuta kasnije veliki šok za Al-Nasr. Novi penal za Al-Hilal, a precizan je još jednom bio Igalo.

U 77. minutu Ronaldo je postigao pogodak, ali je isti poništen zbog jasnog ofsajda.

Do kraja Al-Nasr nije uspeo da dođe makar do boda, iako je meč produžen za 15 minuta.