0

OD POBEDE DO REMIJA: Arsenal ispustio veliku prednost protiv Vest Hema i dao vetar u leđa Sitiju!

Objavljeno: 16.04.23 u 17:50

Čeka nas uzbudljiva trka za titulu

Fudbaleri Arsenala odigrali su nerešeno 2:2 u Londonu protiv gradskog rivala ekipe Vest Hema u 31. kolu engleske Premijer lige.

U sedmom minutu Vajt je asistirao, a Žesus pogađa za 1:0 vođstvo gostiju.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI:

Vest Hem kao da je u tim momentima bio u šoku što Arsenal znalački koristi i Edegard u desetom minutu na asistenciju Martinelija pogađa za 2:0 i tada se činilo da lideri na tabeli idu prema novom trijumfu.

Ipak, bude se domaćini, a u 33. minutu dosuđen je penal za Čekićare. Benrama je bio siguran za smanjenje vođstva Arsenala na 2:1 i vratio je Vest Hem u utakmicu. To je bio i rezultat prvog poluvremena.

U nastavku susreta mnogo hrabrija i otvorenija igra Vest Hema, ali i Arsenal je imao svoje šanse.

Na startu drugog poluvremena prava drama. Prvo je Saka u 52. minutu promašio penal za goste, a onda je stigla kazna.

U 55. minuti Kerer je asistirao za Bouena koji pogađa za 2:2 i veliko slavlje domačih navijača.