TRAGEDIJA U BELGIJI: Navijač Vest Hema poginuo posle utakmice svog tima!

Jedan navijač (57) engleskog Vest Hema poginuo je sinoć na železničkoj stanici u Gentu gde je njegov tim igrao prvi meč četvrtfinala Lige konferencija.

Naime, nakon meča uputio se ka stanici kako bi sačekao voz, ali ispostaviće se da je isti bio koban po njega. Nesreća se dogodila na stanici Sent Piters u Gentu.

Hitna pomoć je došla veoma brzo, prevezli su nesrećnog čoveka u bolnicu, ali su vrlo brzo mogli samo da konstatuju smrt.

Tužilaštvo u Istočnoj Flandriji je ovaj događaj okarakterisalo kao ‘nesrećan slučaj’, a železnički saobraćaj je satima bio u potpunom zastoju.

Podsećamo, meč između Genta i Vest Hema završen je rezultatom 1:1. Poveli su gosti iz Engleske u finišu prvog poluvremena preko Denija Ingsa, da bi u 57. minutu Kajpers doneo izjednačenje Gentu i konačnih 1:1. Pitanje prolaska dalje rešavaće se u Londonu.