0

ŠČENSNI SE OGLASIO NAKON DRAME: Poljak otkrio šta mu se dogodilo tokom utakmice! (VIDEO)

Objavljeno: 14.04.23 u 10:15

Iskusni golman je osetio snažan bol u grudima!

Fudbaleri Juventusa savladali su lisabonski Sporting rezultatom 1:0 u prvoj utakmici četvrtfinala Lige Evrope. Važan trijumf ostvarili su crno-beli, ali minimalac je ostao u drugom planu u redovima Stare dame.

U finišu prvog poluvremena, tačnije u 44. minutu, hitnu medicinsku pomoć zatražio je golman Juventusa Vojćeh Ščensni.

Poljski reprezentativac je osećao snažan bol u grudima i zatražio je izmenu. Umesto njega na gol je stao Matija Perin, a Poljak se oglasio nakon drame.

-Dobro sam, samo sam bio malo uznemiren. Podvrgli su me testovima i lekarske analize su pokazale da je sve u redu. Bio sam uplašen, jer mi se nikad nešto slično nije desilo. Teško sam disao, to me je zaista zabrinulo – otkrio je čuvar mreže Stare dame iz Torina.