0

SPALETI BIO IZUZETNO NERVOZAN NAKON PORAZA: Prozivao napadača Milana!

Objavljeno: 13.04.23 u 10:55

Nikako nije bio zadovoljan!

Fudbaleri Milana savladali su Napoli sinoć, 1:0, u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona.

Nakon meča, trener Napolitanaca, Lučano Spaleti, bio je vidno iznerviran zbog rezultata, ali i zbog, po njegovom mišljenju, lošeg suđenja od strane rumunskog arbitra, Ištvana Kovača.

Posebno je bio nezadovoljan crvenim kartonom koji je u 75. minutu pokazan vezisti Napolija, Andreu Zambo Angisi.

Spaleti je odgovarajući na zamerke čuvenog Paola di Kanija na loše ponašanje Kim Min-Jaea, štopera Napolija, podsetio na šutiranje korner zastavice od strane Rafaela Leaa u 25. minutu.

Kad već razgovaramo o ružnom ponašanju, recite mi nešto o zastavici. Sva deeca na svetu su videla i dobila poruku kako je u redu uništiti zastavicu jer im se ništa neće dogoditi. – rekao je Spaleti.

Leao je nakon promašene velike prilike, otrčao do zastavice i u prolazu je šutnuo iz besa. Sudija Kovač odlučio je da mu ne pokaže žuti karton za taj gest.