0

LIGA KONFERENCIJA: Gent i Vest Hem remizirali u prvom četvrtfinalu, odluka pada u Londonu! (VIDEO)

Objavljeno: 13.04.23 u 21:40

Imali smo šta da vidimo.

Fudbaleri Genta i Vest Hema, remizirali su u prvom meču četvrtfinala Lige konferencija rezultatom 1:1. Domaći su prikazali znatno više na ovom susretu, pa sigurno imaju za čim da žale, dok će odluka o putniku u polufinale ipak biti doneta za 7 dana u Londonu.

Uspeo je Vest Hem da odbije sve napade Genta, a u 40. minutu je mogao i do vođstva. Golman Dejvi Ruf je ispustio loptu, dok je pogodio Agerd, no njegov gol je poništen zbog igranja rukom.

Iskoristili su gosti taj nalet, pa su do pogotka stigli u završnici prvog dela igre, kada je Ings pogodio za 0:1.

Konačan rezultat postavljen je u 57. minutu, kada je Ugo Kejpers zatresao mrežu londonskog tima.