Uros Racic Fifa World Cup 2022, Group stage G, football training, 23. Novembar 2022 foto: STARSPORT

RAČIĆ DVOSTRUKI STRELAC U POBEDI BRAGE: Srpski reprezentativac odigrao sjajan meč! (VIDEO)

Objavljeno: 12.04.23 u 23:45

Posebno je lep bio prvi pogodak!

Fudbaleri Brage slavili su sa ubedljivih 5:0 na gostovanju Nasionalu u prvoj utakmici polufinala Kupa Portugala.

Srpski fudbaler, Uroš Račić, meč je započeo sa klupe, ali je silom prilika, usled povrede Kastra, morao na teren već u 21. minutu – i odlično je iskoristio pruženu šansu.

Samo četiri minuta kasnije, bivši fudbaler Zvezde prelepo je zatresao mrežu. Primio je loptu desnom nogom, prebacio je na levu i preciznim udarcem sa nekih 18 metara matirao golmana domaćih.

Drugi Račićev gol, a ukupno treći Bragin došao je u 53. minutu. Nakon dosuđenog jedanaesterca, srpski fudbaler je preuzeo odgovornost i rutinski realizovao kazneni udarac.