0

NEVEROVATNO! OVAKAV KIKS NIKADA NIJE VIĐEN: Golman zaboravio da je lopta u njegovim nogama, pa primio gol! (VIDEO)

Objavljeno: 09.04.23 u 17:24

Greška koja se ne pamti na profesionalnom nivou!

Već u 2. rundi nacionalnog prvenstva Švedske viđen je potez o kojem će se pričati i po završetku aktuelne takmičarske godine.  Domaći Haken savladao je na ‘Bravida Areni‘ ekipu Hamarbija sa 3:1, najviše zahvaljujući het-triku mladog Benija Traorea.

Momak iz Obale Slonovače postigao je sva tri pogotka u prvom poluvremenu, a Hamarbi je do kraja meča samo uspeo da ublaži ubedljiv poraz.

Uprkos sjajnoj partiji napada rođenog 2002. godine, u centru pažnje našao se čuvar mreže gostujućeg sastava Oliver Dovin.

Golman Hamarbija je praktično ‘zaspao na sekund’ u 5. minutu, kada mu je defanzivac poslao povratnu loptu. Dovin je umirio loptu, a zatim nastavio da korača bez iste. Brzonogi Traore je iskoristio kiks koji izaziva podsmeh i doveo Haken u vođstvo.

Pogledajte ovaj neverovatan potez iskusnog golmana.

BK Häcken 0 – [1] Hammarby – Traore goal 5′ (funny GK blunder)