0

PSŽ PREKINUO NIZ OD DVA PORAZA: Nica nastavila lošu seriju! (VIDEO)

Objavljeno: 08.04.23 u 23:59

Parižani jure ka tituli.

Fudbaleri Pari Sen Žermena su u okviru 30. kola francuske Lige 1 u gostima savladali ekipu Nice rezultatom 2:0 i prekinuli post od dva meča bez pobede. Nije lider imao lak zadatak u Nici, poveo je sredinom prvog poluvremena, kada je Mesi u 26. minutu iskoristio asistenciju Mendeša i doveo svoj tim u vođstvo.

Konačnih 0:2 postavio je Ramos u 76. minutu, Mesi je uradio odličan posao i ostavio prostor defanzivcu da zatrese mrežu Nice. Mogao je u finišu Mbape da pobedu Parižana učini ubedljivijom, kada je u nadoknadi vremena, iz srca kaznenog prostora, gađao je daleko iznad prečke.

Fudbalerima Nice nije bila dovoljna dobra partija jer je  odlični Donaruma, koji je imao sedam odbrana, dovodio crveno-crne do očaja.