0

NAPOLI JOŠ BLIŽI TITULI: Nova pobeda za Napolitance, Leće se dobro držalo, ali posustalo na kraju!

Objavljeno: 07.04.23 u 21:26

Pobeda na neugodnom gostovanju za aktuelnog lidera italijanskog šampionata.

Napoli je večeras u okviru 29. kola italijanskog šampionata gostovao ekipi Lećea. Bio je ovo okršaj lidera šampionata sa ekipom koja se bori za opstanak u Seriji A.

Poveo je Napoli u 17. minutu utakmice, kada je pogodak postigao Di Lorenzo, a u ulozi asistenta se našao Kim. Na samom startu drugog poluvremena Di Frančesko je poravnao rezultat, da bi konačnih 1:2 autogolom postavio Galjo u 64. minutu.

Pravo čudo do kraja sezone treba da se desi, kako Napoli na kraju ne bi postao novi šampiona Italije.

Ranije danas remizirali su Inter i Salernitana, 1:1, dok se upravo igra meč Milana i Empolija.