FK Radnicki 1923-FK Radnicki Nis, stadion Cika Daca, Kragujevac, 29.04.2015. Terzic Borislav 44, Pejcic Ivan 11

KRAGUJEVČANI BOLJI OD NIŠLIJA: Vidosavljević golom obezbedio plej-of!

Objavljeno: 07.04.23 u 17:15

Ne toliko atraktivan meč na stadionu „Čika Dača“

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca savladali su niški Radnički sa 1:0 u okviru 29. kola MozzartBet superlige Srbije.

Izabranici Dejana Joksimovića su na taj način obezbedili 8. mesto na kraju regularnog dela sezone, kolo pre kraja, zbog boljeg međusobnog skora sa Kolubarom.

U prvom poluvremenu, bilo je dosta grešaka sa obe strane a najviše na sredini terena. Ni jedni ni drugi kao da nisu bili zainteresovani da krenu napred, zbog čega je viđen samo 1 udarac u prvom delu igre.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI:

U nastavku su domaći bili ipak konkretniji i to im je donelo željeni rezultat, kada je u 50. minutu Milutin Vidosavljević savladao Dragana Rosića. Samo 5 minuta kasnije, Boris Varga je napravio oštar faul, zbog kojeg je dobio drugi žuti odnosno crveni karton i tako ostavio svoju ekipu bez ikakve šanse da ozbiljnije zapreti golu Kragujevčana.

Radnički Kragujevac je sada 8. sa osvojenih 37 bodova i gol razlikom 29:28, dok su Nišlije 12. sa 26 bodova i gol razlikom 29:51.