0
Košarka

during the 2022/2023 Aba League match between Mega v Crvena Zvezda mts Belgrade at Ranko Zeravica Hall on April 02, 2023 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

IVANOVIĆ SA JASNOM PORUKOM: „Određeni igrači nisu iskoristili šansu koju sam im dao!“

Objavljeno: 03.04.23 u 20:19

Nije bio zadovoljan poslednjom deonicom!

Košarkaši Crvene zvezde Meridianbet savladali su Megu MIS u okviru 24. kola AdmiralBet ABA lige, rezultatom 87:78.

Dominirali su crveno-beli u hali Ranko Žeravica sve do poslednje deonice, kada se Mega vratila, a u jednom momentu prišla i na pet poena zaostatka nakon više od 20 poena minuta.

Duško Ivanović, trener Crvene zvezde, nakon meča izneo je svoje utiske te apostrofirao igrače kojima je dao šansu, a oni je nisu iskoristili.

Izuzimajući zadnju četvrtinu, odigrali smo korektno, naročito u odbrani. Imali smo prednost. U zadnjoj četvrtini određeni igrači nisu iskoristili šansu koju sam im dao ušli smo malo u probleme. Na kraju mislim da smo zasluženo pobedili. – rekao je Ivanović.