0

MILAN ODUVAO NAPOLI NA „MARADONI“: Težak poraz pred četvrtfinale Lige šampiona! (VIDEO)

Objavljeno: 02.04.23 u 23:50

Retko ko se ovome nadao.

Fudbaleri Napolija deklasirani su na svom stadionu i to od ekipe Milana sa 0:4, u okviru 28. kola Serije A. Po dva pogotka postignuta su u oba poluvremena, a iako ih ovo verovatno neće odaljiti od titule prvaka, poraz ipak ostavlja izuzetno gorak ukus pred izazove koji predstoje.

Dobio je Napoli pravi šamar pred četvrtfinalne mečeve Lige šampiona, koje će odigrati upravo sa Milanom, 12. i 18. aprila. Igrali su domaći bez povređenog Osimena, koji je inače najbolji strelac ovog tima, ali ni to nije dostojno opravdanje za ovakvo izdanje.

Milan je poveo u 17. minutu, kada je Leao postigao pogodak, dok je 8 minuta kasnije Dijaz duplirao vođstvo. Gosti se tu nisu zasutavili, a ponovo je gol postigao Leao, dok je konačan rezultat postavio Salemakers u 67. minutu.

Videli smo još nekoliko prilika do kraja utakmice, ali je rezultat na kraju ostao ubedljivih 0:4 za ekipu Milana.

Posle ovog susreta, Napoli ostaje prvi sa 71 bodom, dok je Milan na trećoj poziciji i ima 51 bod.